Prodej, servis a ostatní služby

Opravy a servis

Zajistíme Vám opravu veškeré kancelářské techniky, kontrolních pokladen, kopírovacích strojů a mobilních telefonů. K celému uvedenému sortimentu nabízíme vedle prodeje také montáž a uvedení zařízení do provozu, záruční a pozáruční servis. Se zákazníky, kteří o to mají zájem, uzavíráme servisní smlouvy, které v rámci dohodnutého paušálu garantují rychlost servisního zásahu a také pravidelné preventivní prohlídky zařízení. Zavolejte nám a informujte se o možnosti prohlídky kacelářské techniky přímo ve Vaší firmě.

Razítka

Zvolte si z velkého výběru různých typů a velikostí razítek. Textová razítka nabídneme jak s nejmodernějším designem, tak i klasické a nejrozšířenější modely. Prodáváme datová i číslovací razítka s jednoduchým nastavením. Zakoupit můžete i kapesní razítka nebo v provedení jako přívěsek. Samozřejmostí je také široký sortiment náhradních podušek a kvalitních barev.

Reklamní předměty

Nabízíme velký výběr reklamních a dárkových předmětů, jako jsou tužky, zapalovače, vizitkáře, klíčenky a mnoho jiných. Vybírat můžete v nejrůznějších cenových relacích. Samozřejmostí je označení těchto předmětů Vaším logem za použití k tomu nejvhodnější technologie.

Reklamní předměty nemusí být vždy pouze pro firemní klienty, ale rovněž zaměstnanci ocení hodnotný dárek ke konci roku, kterým budou prezentovat Vaši firmu, a to nejen v pracovním čase.

Kopírování a služby

Provádíme černobílé a plnobarevné kopírování na počkání. Zmenšování nebo zvětšování z předlohy je samozřejmostí. Využít můžete i služby celobarevného laserového tisku. Nebo upevnění dokumentů do kroužkové vazby či zalaminování.